Forum webmasterów i telefony komórkowe

Forum webmasterów i telefony komórkowe

Czy pamiętacie czasy, gdy nie było telefonów komórkowych i każdy jakoś sobie radził? Ja pamiętam bo telefony komórkowe weszły w latach dziewięćdziesiątych i to pod koniec, a do tego czasu to nawet nie wszyscy mieli w Polsce telefony stacjonarne.

Tak naprawdę nie było wtedy źle bo przecież nikt nie miał takich telefonów komórkowych i nie było przez to uprzywilejowanych ani pokrzywdzonych. Teraz to jest za to przesada w drugą stronę. Rodzice kupują telefony komórkowe lub smartfony (http://sefun.pl) nawet pierwszoklasistom i tłumaczą to bezpieczeństwem swego dziecka. Dla mnie to absurd i robiebie małolatom wody z mózgu od małego.

Ja jestem przeciwnikiem zbyt szybkiego kupowania małym dzieciakom telefonów komórkowych bo to jest zabieranie im dzieciństwa i takiego naturalnego rozwoju. Każdy ma na to swoją oczywićsie teorię bo rodzice dużo pracują i nie mają czasu pilnować dzieci więc kupują im komórki. Zajmuje ich zarabianie pieniędzy, a dla dzieci telefony komórkowe to tylko rozrywka.Leave a Reply