Tani Hosting

Tani Hosting

Osoby zainteresowane pozycjonowaniem, szukające tanich hostingów na których mogły by trzymać swoje strony zapleczowe, powinny zainteresować się oferta firmy Dreamhost. Od około roku  używam tego hostingu i mam już ugruntowane zdanie na jego temat.

Przede wszystkim charakteryzuje się on bardzo niską ceną.  Przy parametrach jakie oferuje (500 GB miejsca , 5 000 GB transferu, Mysql ,  php , perl , ruby i inne dodatki) jest to oferta najlepsza na rynku. Oczywiście rozpatrując tylko propozycje renomowanych firm, a nie jakiś ‚krzaków’. Wszystko to spowodowało, że trzymam tam kilka moich serwisów pomagających mi w darmowym pozycjonowaniu. Do takich zastosowań ten hosting nadaje się idealnie.

Niestety według mnie Dreamhost nie nadaje się zupełnie do trzymania na nim w pełni komercyjnych serwisów. Podstawowym mankamentem ich serwerów jest znaczne przeciążenie. Strony ogólnie otwierają się, ale patrząc z punktu widzenia użytkownika zbyt długo wszystko trwa. Niestety, coś za coś – niska cena i w miarę duża niezawodność, kontra wolna praca. Jak już wspomniałem taka sytuacja jest do zaakceptowania tylko w przypadku takich serwisów informacyjnych jak ten – idealne (prawie) darmowe pozycjonowanie.

Ogólnie mogę polecić ten hosting pod naprawdę małe i nie wymagające serwisy.Leave a Reply