Serwery rapidshare

Serwery rapidshare

Ktoś kto wymyślił serwery rapidshare to dla mnie jest geniusze i w dodatku bardzo teraz majętnym geniuszem. Te serwery rapidshare to prawdziwe mistrzostwo świata i klasa sama w sobie wśród innych serwerów tego typu.

Nie dość, że możemy tam znaleźc każdy praktycznie istniejący na świecie plik to jeszcze jak umiemy się dobrze zakręcić to możemy także zarabiac tam niezłą kasę. Serwery rapidshare udostępnane są także za darmo, ale wtedy dostęp jest do nich dośc mocno ograniczony i nie możemy sobie ściągac tak szybko jak bybśmy chcieli. Dlatego za pełny dostęp trzeba zapłacić i wtedy z pełną prędkością łącza możemy jak to się mówi zasysać każdy plik jak tam tylko znajdziemy.

Nie musimy się nawet niczego strzec przy pobieraniu zasobów z serwerów z rapidshare bo najczęściej są to spakowane częśći i nigdy nie tworzą jednej całości. Dzieciaki, którzy kombinują na zarabianiu na serwerach rapidshare specjalnie tną pliki na małe kawałki po to , aby mieć potem jak najwięcej punktów za pobrania. Najczęściej wykorzystują do tego jakieś popularne forum filmowe z recenzjami nowości (Wrzucanie.pl). Uzbierane punkty wymieniane są potem na nowe konta rapidshare, a te schodzą jak świeże bułeczki na aukcjach typu allegro. Trzeba także przyznać, że serwery rapidshare to niezawodny i zawsze stabilny darmowy hosting na nasze pliki oraz zasoby.Leave a Reply