Serwery na forum o grach komputerowych

Serwery na forum o grach komputerowych

Umówiłam się z przyjaciółką na kawę w kawiarence i jak to bywa z roztargnionymi kobietami, pomyliłam godziny. Pomyliłam się jak mój dobry znajomy, który instaluje serwery na forum o grach komputerowych.

Z racji tego, że byłam po trzygodzinnej wyprawie przez szereg sklepów, nie miałam zamiaru się już stamtąd ruszać. Zamówiłam sobie pyszny koktajl, specjalnie przygotowywany dla kobiet. Zdrowy, pożywny i pyszny. W całym mieście nie było lepszego! Usiadłam wygodnie i zaczęłam przeglądać gazetę, żeby jakoś wypełnić te półtorej godziny wyczekiwania. Zdążyłam przeczytać jeden artykuł, kiedy do środka weszło czterech młodych mężczyzn i zasiedli obok. Nie zwracałam na nich uwagi, ale, jak każda kobieta, dyskretnie rzuciłam okiem na każdego z nich, po czym powróciłam do mojej gazety. Panowie jednak nie dali o sobie zapomnieć. Wszystko przez temat ich rozmowy , a tematem ich na pewno nie były gry komputerowe w internecie (Gierman.pl). Mianowicie zaczęli rozmawiać o tym, jakie to my jesteśmy podłe, i niemiłe dla nich, i jak to oni bywaja przez nas pokrzywdzeni, że zawsze prowadzimy jakieś gry względem nich.

Lwica od razu się we mnie odezwała i już chciałam, wtrącić się do rozmowy, ale postanowiłam wszystkiego grzecznie wysłuchać, żeby się dowiedzieć, dlaczego tak myślą. Już po chwili wiedziałam, że jeden z nich został porzucony przez swoją partnerkę. Przykra sprawa, ale żeby od razu tak o wszystkich wypowiadać się źle, to już lekka przesada.Leave a Reply