Serwery i hosting na boks

Serwery i hosting na boks

Coraz większa rzesza naszych rodaków pasjonuje się sportem. Jedni od zawsze kochają piłke nożną inni sporty motorowe, kolejni moga oglądać wiecznie skoki narciarskie. Znam też tych dla których tenis jest sensem życia. Ja jednak kocham jeszcze bardziej, a tak naprawdę chyba najbardziej męski sport jakim jest boks.

To jest prawdziwa dyscyplina sportowa. Wychodzi na przeciw siebie dwóch mężczyzn i jeden z nich musi przegrać. Remisy zdarzają się naprawdę rzadko. Oczywiście nie każdy boks może się podobać. Bywałem juz na takich galach bokserskich gdzie naprawde tak wiało nudą i nic się nie działo, że zmarnowałem mój cenny czas. Boks to jednak prawdziwa sztuka i jeśli ktoś wie o czym piszę to na pewno się ze mną zgodzi. Teraz jednak chciałbym porozmawiać o boksie w internecie. Szukam jakie zastosować serwery i hosting na boks do oglądania za darmo (http://www.boxing.pl) przez internet. Chcę mocno przebudować mój portal bokserski i go poważnie unowocześnić.

Po pierwsze brakuje tam możliwości dodawania komentarzy. Nie ma także tak zwanych tagów po których można szybciej wyszukiwać informacij o bokserach. Dodatkowo wiem, że ludzie lubią teraz oglądać boks przez internet, tak więc muszę zainstalować plugin do wyświetlania filmików z boksem z portalu youtube.Leave a Reply