Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń

Obecnie w ofertach większości banków możemy znaleźć kredyty bez zaświadczeń. Na czym one polegają? Otóż nie jest tu wymagane zaświadczenie o wysokości zarobków, wystarczy jedynie napisać specjalne oświadczenie w tej sprawie. Jest to oferta adresowana do stałych klientów banków. Jeśli jednak komuś się wydaje, że można z niej skorzystać mając niezbyt dobrą historię finansową w Biurze Informacji Kredytowej, jest w błędzie. Żaden bank nie przyzna jakiegokolwiek kredytu bez sprawdzenia wnioskodawcy w BIK.

Tak więc nie należy wcale wierzyć reklamom, które przekonują, iż są to kredyty bez formalności dla zadłużonych (Najlepszykredyt.com.pl) i dla każdego, kto potrzebuje gotówki na dowolny cel. Negatywne opinie w BIK dyskwalifikują człowieka już na starcie. Takim osobom nie pozostaje zatem nic innego jak pożyczka pozabankowa. W zakresie pożyczek pozabankowych można wyszczególnić wiele ich odmian – pożyczka z komornikiem, pożyczka dla zadłużonych, chwilówka, pożyczka na sma, pożyczka online i wiele innych.

Wspólną ich cechą jest to, że są łatwo dostępne. Sporadyczne są przypadki, gdy firma pożyczkowa odmawia komuś wsparcia. Od klientów nie są wymagane nawet wspominane powyżej oświadczenia, nie wspominając nic o zaświadczeniach o zarobkach i ich źródle. Kiedy pieniądze są potrzebne w trybie pilnym, pożyczka pozabankowa wydaje się być naprawdę niezłym rozwiązaniem. W banku nie ma szans na to, by kredyt dostać od ręki. Tu zaś często jest tak, że pieniądze są wypłacane zaraz po podpisaniu umowy. Trzeba jednak uważać na to w jakiej firmie bierze się pożyczkę.Leave a Reply