Najlepsze lokaty w polskich bankach

Najlepsze lokaty w polskich bankach

Lokata Kapitalna – Toyota Bank – Toyota Bank kojarzy nam się głównie z udzielaniem kredytów na zakup samochodów prosto z salonu. Tymczasem usługi bankowe w tej instyucji finansowej nie ograniczają się jedynie do kredytowania. Mało kto wie, iż oferowana przez Toyota Bank Lokata Kapitalna należy do najlepszych na polskim rynku.     Lokaty oferowane są na okres od 1 do 12 miesięcy. Oferta skieorwana jest wyłącznie do posiadaczy konta osobistego w Toyota Banku. Lokatę Kapitalną można założyc w systemie bankowości internetowej. W ramach Lokaty Kapitalnej klienci mogą liczyc na stawkę oprocentowania od 5,50 do 6,15 procent brutto. Na dodatek w każdej chwili mogą zrezygnowac z oszczędzania na lokacie-co najważniejsze bez utraty wypracowanych odsetek.

Lokata Kapitalna – główne cechy:

– 1,3,6 i 12 miesięczny okres zapadalności
– minimalna wpłata wynosi 5 tysięcy złotych
– miesięczna kapitalizacja odsetek
– w każdej chwili można zrezygnowac z lokaty
– oprocentowanie od 5,5 do 6,15 proc. brutto

Lokata firmowa w banku z pewnym zyskiem (Lokatka.pl) – oferta Idea Banku

Przedsiębiorca szukając idealnej dla siebie obsługi bankowej kieruje się przede wszystkim wielkością opłat za prowadzenie rachunku i funkcjonalnością systemu bankowości elektronicznej. Zapewne ważna jest też możliwość zdeponowania wolnych środków na wysoko oprocentowanej lokacie, bądź na koncie oszczędnościowym. Najważniejsze jest to, by stawka oprocentowania lokaty przewyższała stopę inflacji. Bowiem biorąc pod uwagę odprowadzanie 19-procentowego podatku od zysków kapitałowych i straty związane ze spadkiem wartości pieniądza w czasie, może się okazać, że realnie nic nie zarobiliśmy na lokacie. Idea Bank przygotował dla klientów firmowych niezwykle atrakcyjną Lokatę Przedsiębiorczą ze stawką oprocentowania 8 proc.

Oferta lokaty firmowej w Idea Banku:

– krótki okres zapadalności: jeden miesiąc
– stała stawka oprocentowania
– lokatę zakłada się w Internecie
– na lokacie można zdeponować od 1 000 do 10 000 złotych
– stawka oprocentowania: 8 proc.
– do czasu przesłania do banku dokumentów założycielskich firmy, środki na lokacie objęte są stawką 4,85 proc.Leave a Reply