Muzyka na forum

Muzyka na forum

Od dawna wiadomo jest, że najlepsza i najnowsza muzyka znajduje się na dobrym forum dyskusyjnym. W internecie aż rosi się od portali na których jest muzyka jednak czasem wystarczy znac jedno porządne forum i nie trzeba więcej bładzić po omacku.

Do tej pory miałem forum muzyczne z muzyką klubową jednak teraz postanowiłem rozszerzyć tak zwaną moją ofertę i dodać do kolekcji portal z muzyką rockową. Przecież dobra muzyka na forum (Rockowisko.pl) rock nie jest ani trochę mniej popularna niż jakieś tam klubowe klimaty więc chętnych do korzystania z forum nie zabraknie. Dodatkowo mamy z moim zespołem, który zajmuje się właśnie forami internetowymi duże doświadczenie i nie jest nam straszne kolejne forum na którym będą pliki z muzyką.

Tylko tam oprócz znanych i lubianych wykonawców chcę się na poważnie zając promowaniem zupełnie nie znanych i dopiero rodzących się talentów i zespołów tworzących nurt rocka w Polsce. Takie forum to także znakomita możliwość promocji dla nich, oczywiście pod warunkiem, że muzyka, którą komponują jest melodyjna, wpada w ucho i będzie się nadawała do sprzedaży. Nie ukrywam, że robię to ze względów biznesowych bo czasem może się okazać, żę jak znajdę jakiś wielki talent i go wypromuję to zarobimy na tym dobre pieniądze i to przez dłuższy nawet czas, a nie tylko jednorazowo.Leave a Reply