Darmowy hosting muzyki mp3 w internecie

Darmowy hosting muzyki mp3 w internecie

Uwielbiałam jedną ze stacji radiowych. Rano zamiast standardowego dźwięku budzika, budziło mnie radio. Wychodziłam z domu w słuchawkach na uszach.

W pracy przez cały dzień i po powrocie do domu. Mogę chyba powiedzieć, że to było moje jedyne uzależnienie. Ale nic na to nie poradzę. Od dziecka muzyka na darmowych plikach mp3 (Mp3host.pl) była dla mnie ważna. Znam każdy darmowy hosting muzyki mp3 w internecie. Wiedziałam, że w moim radiu, oprócz szeregu nowości, usłyszę moje ulubione piosenki.

Tak się złożyło, że byłam zaziębiona i w czwartek zamiast iść do pracy, praca przyjechała do mnie do domu. Musiałam poprawić zdjęcia, które ludzie przynieśli do wywołania. Ot czekała mnie żmudna praca, aby każdy wyglądał ładnie. Konieczne były retusze i drobna zmiana kolorów. Mojej pracy towarzyszyło radio grane przez internet. Przez audycje radiową można było porozmawiać z prowadzącym. Jak zawsze, kiedy mam taką możliwość, zapominam o innych rzeczach. O ile chwilowe zapomnienie o zdjęciach nie jest szkodliwe, to zapomnienie o mleku na kuchence bywa. Od komputera oderwał mnie dopiero dość intensywny zapach spalenizny. To, co zastałam w kuchni, na cały dzień kazało mi wrócić do słuchania radia przez zwykłe radio bez możliwości kontaktu z prowadzącym audycję.Leave a Reply