Kredyty na serwery

Kredyty na serwery

Wiadomo od dawna, że wszystko co jest naprawdę dobre i markowe to nie jest tanie i musi tez dobrze kosztować. Ja już dawno przekonałem się, że nie istnieją rzeczy dobre i tanie. Tak samo jest też z serwerami. Porządne maszyny kosztują majątek dlatego warto wiedzieć jak załatwia się kredyty na serwery.

Szukam dobrego banku lub funduszu lisingowego, który da mi kredyt za zakup nowego serwera Hewlett Packard. Taki komputer kosztuje ok. trzydzieści tysięcy złotych więc nie mam tyle pieniędzy, aby od razu go zakupić. Będę potrzebował kredytu żeby zamówić taki serwer i zacząć działać na nim. Wiem, że są specjalne banki, które dają interesujące mnie kredyty na start dla firm (http://polbanki.pl/) i cały czas takich ofert szukam. Zapytacie pewnie dlaczego potrzebuję tak drogi serwer?

Nie widzę innego rozwiązania dla moich portali. Każdy hosting, który opłacałem do tej pory okazywał się po jakimś czasie za słaby. Aktualnie moje serwisy generują około trzy miliony unikalnych użytkowników miesięcznie tak więc trzeba zacząć działać na całkiem innym, bardziej profesjonalnym sprzęcie z dużym i stabilnym łączem internetowym.Leave a Reply