Serwery na konkursy sms przez internet

Serwery na konkursy sms przez internet

Niedawno pozbyłem się mojej starej i wysłużonej już firmy i mam teraz stracha czy uda mi się dalej zyć na tym samym poziomie co teraz. Jakoś tak przyzwyczaiłem się do tego, że żyję na dobrym poziomie i dośc już się rozleniwiłem.

Do tej pory miałem interes, który sam dla mnie zarabiał pieniądze i nie musiałem się o nic martwić. Teraz sytuacja się zminiła i musze znowu zacząć ciężko pracować. Właśnie wymyślam nowy interes i z nim właśnie wiąże się pozycjonowanie. Będzie to strona, a w zasadzie będą to nietuzinkowe konkursy gwarantujące fajne nagrody (http://konkursy.blogan.pl/) sms przez internet. Mam taki plan żeby ten portal był numer jeden w wyszukiwarkach na słowa związane z konkursami sms w internecie. Nie będzie to proste. Widzę, że serwisy konkursowe wyrastają jak grzyby po deszczu i konkurencja ostro zagęszcza pole działania.

Nie jest już tak łatwo zaistnieć w największych wyszukiwarkach bo każdy z twórców swojego portalu ma ambicje żeby być jak najwyżej, a co za tym idzie mieć jak największą liczbę użytkowników i odsłon. Chociaż na mojej stronie sa najlepsze nagrody i promocje więc na pewno odniose sukces.Leave a Reply