Hosting na forum i ogłoszenia

Hosting na forum i ogłoszenia

Dobrze, że znalazłem toą stronę bo mam problem. Chcę założyć nowe forum na , którym będą różne darmowe ogłoszenia. Lubię raz na jakiś czas założyć jakąś nową stronę, ale nigdy nie prowadziłem jeszcze żadnego forum z ogłoszeniami przez internet.

Dlatego taki portal, a w zasadzie forum na ogłoszenia to dla mnie nowe i zupełnie nieznane do tej pory doświadczenie. Jednak ja zawsze byłem ambity i lubiłem wyzwania tak więc nie mam większych obaw, że z tym sobie poradzę. Kiedyś prowadziłem gazetkę szkolną i tam były różne ogłoszenia tak więc wiem już mniej więcej o co w trawie piszczy. Jednak będe potrzebował jakiś dobry serwer na to forum i ogłoszenia. Nie chce brac czegoś najtańszego bo to najczęściej są awaryjne sprawy jednak nie chcę też przepłacić i wbijać się w niepotrzebne koszty.

To mają być profesjonalne ogłoszenia drobne za darmo (http://www.supertarg.pl) internetowe i chcę żeby działały zawsze przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Już miałem do czynienia z jakimiś beznadziejnymi hostingami na słabych serwerach i nie chcę więcej popełniać takich szkolnych błędów. To dla mnie doś ważna sprawa bo wiem, że takie ogłoszenia sporo zarabiają pieniędzy, a ja potrzebuję zarobić na fajne wakacje na które wybiorę się z żoną i córką.Leave a Reply