Dziewczyny na forum webmasterów

Dziewczyny na forum webmasterów

Nieźle się ostatnio ubawiłem jak na największym forum dla webmasterów rozpoczęła się wielka dyskucja w dziale pozycjonowanie stron internetowych. Otóż rzeczowe dyskusje przerodziły się w dyskusje o pogodzie. 

Wielu włascicieli stron internetowych zauważyło poważny spadek wejść na portale począwszy od miesiąca kwietnia. Większość z nich zgodnie twierdzi i wmawia sobie , że jest to spowodowane poprawą pogody i tym, że ludzie zamiast siedziec przy komputerach to spędzają czas na powietrzu z rodziną lub na zakupach na mieście. No bzdury takie, że mówię wam. Takie głupoty to mogłyby wypisywać dziewczyny na forum webmasterów, a nie fachowcy z branży lub tacy, którzy się uważają za fachowców.

Totalny absurd i wmawianie sobie, że jest dobrze. Zawsze myślałem, że forum webmasterów to poważny portal , a tam użytkownicy zachowują się jak dziewczyny na wyborach miss Polonia (http://www.missnet.pl/) na zakupach w hipermarkecie. Gadają takie głupoty, że aż się niedobrze robi i chyba przestanę zaglądać do nich bo sam mam już większą wiedzę. Zamiast tracić tam czas to poświęcę go dla mojej dziewczyny, która dawno mi mówiła żebym nie właził więcej na to durne forum webmasterów. Takie już są te nasze dziewczyny, że czasem lepiej wiedzą co jest dla nas dobre, a co nie i dbają o nas jak tylko potrafią.Leave a Reply