Serwery na darmowy klub keno

Serwery na darmowy klub keno

Postanowiłem sobie ściągnąć jakieś filmy z Internetu. Niestety – nie byłem w stanie niczego sensownego znaleźć. Dostępy do dobrych plików torrent są najczęściej płatne.

Z eMula wszystko ściąga się tygodniami – co chwilę przerywa. Nie miałem jakoś na to żadnego pomysłu. Zastanawiałem się czy ściąganie filmów z Internetu ma jeszcze jakiś sens. Może lepiej pograć w tym czasie w keno? Do keno przynajmniej nie są potrzebne jakieś specjalne serwery.  Po długo się ściąga i często otrzymujemy plik beznadziejnej jakości. Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie jakieś kolekcji tanich filmów na DVD. Czasami się potrafi trafić taka okazja – możemy na przykład znaleźć jakąś wyprzedaż z hurtowni. Ostatnio udało mi się wygrać kilkaset złotych grając w klub keno – miałem więc trochę „wolnej” kasy do wydania. Postanowiłem poszukać czegoś w gazecie z ogłoszeniami.

Niestety, nie znalazłem tam (a szukałem przez kilka dni) żadnej oferty sprzedaży dużych ilości filmów. Postanowiłem więc sprawdzić anonse w Internecie. A nuż tam coś ciekawego znajdę. Poszukałem na regionalnym portalu z ogłoszeniami – znalazłem coś ciekawego. Facet likwidował interes – prowadził sklepik gdzie sprzedawał filmy DVD dołączane do gazet – skąd to miał? Nie wiem, nie interesowało mnie to jakoś. Umówiłem się z nim i za 200 złotych kupiłem ponad 100 różnych filmów. Teraz mam co oglądać.Leave a Reply