Darmowy serwer na zdjęcia i fotki

Darmowy serwer na zdjęcia i fotki

Nie ma nic za darmo. O tym oczywiście każdy wie, jednak wciąż wszyscy się łudzą, że jednak w stosunku do ich osoby będzie inaczej. Wystarczy spojrzeć na liczbę osób grających w różnego rodzaju gry typu duży lotek, czy inne.

Cała zabawa polega na tym, że jednorazowy minimalny wkład ludzi jest bardzo niewielki, ale wygrać można dzięki temu sporą sumę pieniędzy. Swojego czasu ja też brałam udział w grach totalizatora sportowego. Raz kiedyś udało mi się wygrać tyle, że starczyło na kolejny kupon do grania, ale większych sukcesów nie odniosłam. Kupiłam sobie jeszcze aparat i zaczęłam robić zdjęcia. Teraz szukam darmowy serwer na zdjęcia i fotki. Po jednej z imprez, na której mnie nie było, a z której dostałam zdjęcia, dowiedziałam się o nowej pasji kolegów. Miał to być żyła złota.

Moi szanowni kumple postanowili zbić majątek obstawiając zakłady bukmacherskie. Żaden z nich jednak nie znał się wystarczająco dobrze na jakiejkolwiek dyscyplinie sportu, dlatego postanowili połączyć swoje siły. Efekt był taki, że 6 facetów non stop śledziło wszystkie rozgrywające się mecze. Szukali każdej informacji, która pomogłabym im poznać bliżej jakąś drużynę. Trwało to wszystko ok. 10 dni, później panowie stwierdzili, że zadanie jest zbyt wyczerpujące i zrezygnowali z zabawy.Leave a Reply