Pozycjonuję darmowe strony internetowe

Pozycjonuję darmowe strony internetowe

Nudziłem się. Na dworze padało, nie chciało mi się wychodzić, niby jak w taką pogodę? Postanowiłem poszukać jakiejś ciekawej rozrywki w Internecie. Ale czego? Gra? Film? Uruchomiłem przeglądarkę. Ale co wygooglować?

Niezłym pomysłem wydawał się mi film, jakiś dobry, amerykański, gdzie strzelają i biegają. Tylko gdzie go znaleźć aby był za darmo? Trzeba znaleźć dobre, darmowe strony i serwisy (Darmowestrony.blogan.pl) internetowe. Ja sam też pozycjonuję darmowe strony internetowe.  Wszędzie tylko oferty kupna płyt DVD, albo jakieś idiotyczne strony z samymi reklamami, żadnego konkretu, żadnego pliku. Żadnej porządnej rozrywki. Szukałem dalej, wciąż bezskutecznie. Na jednym z forów internetowych znalazłem informację o programie mikro-torrent – ki diabeł? Nieduża aplikacja, a dużo może.

Wpisuję tylko poszukiwany tytuł… powiedzmy „Pluton”. I uwaga! Znajduje filmy! Kilkanaście plików, ściągam jeden – torrent – zaczyna działać, dwie godziny później mam film na dysku. Działa – o dziwo – oglądam z przyjemnością. Jednak jest możliwe znalezienie filmów które będą darmowe. Aczkolwiek wymaga to pewnego wkładu własnej pracy – ale przecież nic samo do nas nie przychodzi.Leave a Reply