Darmowe pozycjonowanie słowa randki

Darmowe pozycjonowanie słowa randki

Jako małe dziecko byłam, jak mówi moja mama, bardzo medialna. Zawsze chętna do publicznych występów. W szkole nie było gali, na której bym nie występowała.

Byłam przewodniczącą samorządu szkolnego w liceum. Zawsze potrafiłam załatwić każdą sprawę chociaż lubiałam tez randki. Teraz randki to coś innego bo ludzie umawiają się przez internet, a dla innych to tylko darmowe pozycjonowanie. To ja byłam delegowana, jako reprezentantka szkoły na różne imprezy i pokazy. Kiedy przyszedł czas wyboru studiów za namową rodziców wybrałam dziennikarstwo. Każdy mi powtarzał, że idealnie nadaję się na taki kierunek. Ja początkowo też tak myślałam, ale w trakcie nauki zaczęłam odczuwać, że chyba minęłam się z powołaniem i czasem zastanawiałam się czy ja nadaję się na modelkę (http://www.modeleczki.pl). I tu po raz kolejny wpłynęli rodzice.

Tato przekonał mnie, aby nie rezygnowała tylko przeczekała pierwszy rok. Liczył, że po letnich praktykach w jakiejś redakcji, moje nastawienie się zmieni. Tak się złożyło, że trafiłam do gazety kobiecej, która była wydawana w całym kraju. Na miły początek dostałam dział ogłoszenia towarzyskie. Nie był to szczyt moich marzeń, ale na co innego może liczyć żółtodziób. Nie mogę powiedzieć, że było fatalnie, bo w pewnym momencie nawet mi się spodobało. Ale chyba tylko dlatego, że miałam świadomość, że dzięki mnie ludzie biegają z sobą na randki. Postanowiłam jednak po wakacjach porzucić dziennikarstwo i zdawać na weterynarię.Leave a Reply