Darmowe ogłoszenia towarzyskie na forum

Darmowe ogłoszenia towarzyskie na forum

Kupiłem wczoraj nowy telefon komórkowy, jeden z nowszych, jakie są na rynku. Mój ostatni był naprawdę stary, bateria prawie nie trzymała za to nowy miał dużo interesujących gadżetów.

To nie był telefon tylko do dzwonienia, robił zdjęcia, nagrywał filmy a także miał dyktafon. Przez wbudowaną do niego specjalną kartę mogłem nawet łączyć się z Internetem. Musiałem mieć tylko dostęp do sieci bezprzewodowej. Taka jest akurat na rynku we Wrocławiu. Kiedy czekałem na kumpla przy ratuszu, postanowiłem wypróbować Internet w komórce.

Usiadłem na ławce i podłączyłem się, sprawdziłem maile i zalogowałem się na portal, na którym znajdowały się ogłoszenia towarzyskie chętnych na spotkanie dziewczyn (Zaloty.pl) na forum. Byłem zalogowany tam już od paru miesięcy i często wymieniałem wiadomości z zapoznanymi tam osobami. Tak poznałem naprawdę fajnych i wartościowych ludzi, między innymi kumpla, na którego teraz czekałem. Po wypróbowaniu sprzętu, stwierdziłem, że to był jeden z lepszych zakupów w ostatnim czasie. Jak każdy facet uwielbiam tego typu „zabawki”.Leave a Reply