Darmowe konkursy internetowe na forum webmasterów

Darmowe konkursy internetowe na forum webmasterów

Trzeba zacząć organizować darmowe kokursy dla internautów. Odniosłem ostatno wrażenie, że jest to najlepszy sposób promowania stron winternecie. Lepszy nawet niż darmowe pozycjonowanie.

Wystarczy mieć tylko pomysł na ciekawy darmowy konkurs, a już ludzi zlatują się na stronę jak muchy i walczą żeby wygrać. I wcale nie musi to być nie wiem jaki wypasiony darmowy konkurs. Wystarczy jako nagrod wystawić najtańszy ipod i już jest zadyma i walka o zwycięstwo. W zasadzie to już zacząłem takie darmowe konkursy oferujące pieniądze i wycieczki (http://darmowekonkursy.pl/) na forum dla webmasterów robić testowo i odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pierwszy konkurs jaki zorganizowałem to konkurs na forum sportowym.

Wymyśliłem zasady, że kto pierwszy napisze dwieście postów ten dostanie ipoda. Oczywiście nie mogą to być posty typu „zgadzam się”, „masz racje” itp. Mają to być wartościowe posty o określonej długości. SUper sprawa i super zabawa dla ludzi , a dla mnie korzyść w postaci promocji mojej strony za darmo. Wystarczy ufundować nagrody lub fajne gratisy. Można także rozdawac darmowe próbki.Leave a Reply