Darmowe filmy na serwerze

Darmowe filmy na serwerze

Od października zamieszkałam w akademiku. Miałam nadzieję, że tego uniknę, ale niestety okazało się, że nie stać mnie na wynajęcie samodzielnego mieszkania.

Ceny na rynku są zbyt wygórowane, jak na kieszeń moich rodziców. Żeby się nie czuć obco w takim publicznym miejscu, urządziłam sobie pokój na podobieństwo tego, który mam w domu. Od rodziców dostałam nawet telewizor i dvd, żeby było mi milej. Jednego wieczoru, wypożyczyłam sobie darmowe filmy do oglądania na komputerze (Chlewik.pl). Co prawda mam też darmowe filmy na serwerze. Kiedy wychodziłam z akademika panował w nim względny spokój. Po powrocie okazało się, że na moim piętrze jest już całkiem spora impreza. Muzyka z czwartego piętra była już słyszana na parterze. Weszłam z filmami do pokoju i usiadłam na łóżku.

W takich warunkach, kiedy trudno jest usłyszeć własne myśli, oglądanie darmowego filmu byłoby ciężkie. Spróbowałam założyć słuchawki, ale przez nie też nic nie słyszałam. Chciało mi się płakać z powodu tej głupiej sytuacji. Poszłam się przejść pobliskimi ulicami. Przez totalizatorem stała duża kolejka osób. Każdy chciał zagrać w keno. Nie wiedziałam na czym polega ta gra, ale też ustawiłam się w kolejce. Wszystko było w tym momencie lepsze od przebywanie w akademiku.Leave a Reply