Auta na forum webmasterów

Auta na forum webmasterów

Miło ostatnio zostałem zaskoczony, gdy jak co dzień wszedłem na moje ukochane forum webmasterów. Otóż zastałem tam, nowy, bardzo ciekawy dla mnie dział. Niby nie związany z główną tametyką forum, ale przecież większość mężczyzn ma auta i zawsze jest dobra okazja żeby o nuch porozmawiać. Dlatego pełen szacun dla adminów za auta na forum webmasterów.

Ja akurat jestem fanatykiem samochodów i do tego mam aktualnie dwa auta marki BMW. Wiem, żę w tym roku jazda takim autem to obciach i zapewne zgodzicie się ze mną patrząc co wyprawia zespół Roberta Kubicy, ale ja jakoś tak lubię swoje fajne auta po tuningu i nie zamierzam narazie zamieniać ich na inne. Mają swoje wady i zalety, ale jednak zdecydowanie więcej zalet. Te auta sa niesamowicie stabilne i komfortowe. Nawet ta mała serii 3 jest tak wygodna i trzyma się drogi, że jazda nią to sama przyjemność. Moje auta do tego są bardzo zadbane i w rewelacyjnym stanie technicznym. Dla swojej żony kupiłem jednak japońskie auto bo jest dużo lżejsze, mniejsze i co najważniejsze dużo mniej pali. Co prawda za jakiś rok chciałbym zmienić jedno auto na jeszcze większy i lepszy model.

Marzy mi się taki model auta BMW oznaczony serią X5. Mam nawet znajomego, który niebawem planuje sprzedac takie auto i ostro się do niego przymierzam. Znam te jego auta od nowości i wiem, że są w bardzo dobrych rękach. Koleś ma bardzo dużo pieniędzy i zawsze je serwisuje w autoryzowanych salonach i stosuje tylko oryginalne akcesoria i ewentualne częśći zamienne. Mieszka w Warszawie, a tam są lepsze drogi i auta ma naprawdę mało wyjeżdżone.Leave a Reply