Hosting stron oferujących promocje

Hosting stron oferujących promocje

Kiedy siedzę przed komputerem zawsze, ale to zawsze mam włączoną muzykę. Patrzę przy okazji czy są jakieś ciekawe promocje. Z reguły słucham swoich ulubionych kawałków, albo przesłuchuję coś nowego, dopiero przeze mnie odkrytego. Moje opisy na gg komunikują o obecnie słuchanej muzyce.

Zawsze jakiś fragment wpadnie mi w ucho i wrzucam go na opis. Często, na nieszczęście innych, podśpiewuję go sobie póki mi się nie znudzi. Moja kumpela, pod czas siedzenia na kompie bierze udział w każdym konkursie, który zostanie je przesłany na pocztę. Darmowe konkursy i promocje organizowane przez internet (http://konkursy.duno.pl/) to jej słabość. Jednego razu zgrałyśmy się idealnie. Ja właśnie w opisie miałam cytat z jednej mało znanej piosenki. Jej się z kolei udało dodzwonić do radiowego konkursu.

Puścili jej kawałek piosenki i kazali dokończyć fragment refrenu. To samo było w moim opisie, więc bez zająknięcia zacytowała i wygrała! Nagrodą był bon na zakupy o wartości dwóch tysięcy. Muzyka sprawiła, że mogłyśmy poszaleć po sklepach i zakupić, co nieco z najnowszej wiosennej kolekcji. Stanowimy idealnie zgrany duet.Leave a Reply